Start Ogłoszenia Ogólne Inauguracja sezonu 2010/11
Inauguracja sezonu 2010/11 PDF Drukuj Email

Już w najbliższą niedzielę, 24 października, nasz klub czeka inauguracja sezonu 2010/11. O godzinie 18, w sali Zespołu Szkół nr. 2 nasz III ligowy zespół rozegra mecz z AZS UMK Toruń.

Drużyna przystępuje do nowego sezonu ze znacznymi zmianami w składzie. Część nowych zawodników zaprezentowała się już publiczności na turnieju o Puchar Starosty Chełmińskiego. Byli to chełmnianie Daniel Belski i Dawid Jeszke, a także Piotr Fedder i Piotr Kowalski. W niedzielę, jako zawodnik SKETa zadebiutuje rozgrywający Jacek Fajak, który trafił do nas z Sidena Toruń. Tak jak już informowaliśmy, z powodu kontuzji, niestety zabraknie w składzie najlepszego zawodnika zeszłorocznej ekipy, Michała Schreibera.

Sezon rozpoczynamy z dużymi nadziejami, liczymy na włączenie się do walki o najwyższe pozycje w lidze. Zapewne nie będzie to łatwe, a pierwsza okazja do weryfikacji naszych oczekiwań już w niedziele. Już teraz zapraszamy kibiców i wszystkich zainteresowanych koszykówką na ten mecz jak i na pozostałe mecze nowego sezonu. Bilety na niedzielny mecz w cenie 4 zł i 1zł (ulgowy).

Zapraszamy także na mecze grupy młodzików. Inauguracja sezonu, tak jak drużyny seniorów, w niedziele, w naszej sali o godz. 15. Przeciwnikiem będzie MKS Grudziądz.

 

Aktualności

Linki sponsorowane

© SKET Chełmno