Start Ogłoszenia Grupy młodzieżowe Sekunda od szczęścia
Sekunda od szczęścia PDF Drukuj Email

SKET Chełmno - Bakset 2010 Kruszwica 71:72 (19:24, 14:23, 15:15, 23:10) (więcej...)

SKET na inaugurację sezonu 2012/2013 ligi kadetów młodszych w dramatycznych okolicznościach uległ zespołowy z Kruszwicy.

Pierwsza połowa meczu (rozgrywana systemem pasarella) nie była najlepsza w wykonaniu naszego zespołu. Widać było nerwowość, a zawodnikom brakowało pewności w grze. Po przerwie obraz gry powoli się zmieniał. Trzecia kwarta to wyrównana walka, a czwarta, a szczególnie jej końcówka to już dominacja SKETa i skuteczna pogoń za przeciwnikami. Nasi zawodnicy zagrali świetną końcówkę - od stanu 60:70 w 6 minucie, doprowadzili do wyniku 69:70 na 24 sekundy przed końcem.  Po czasie SKET zagrał kolejną dobrą akcje i po punktach najskuteczniejszego w drużynie Mateusza Gaszkowskiego gospodarze objęli prowadzenie 71:70. Do końca meczu pozostało 8 sekund. Goście mieli pewne problemy z wprowadzeniem piłki do gry - niestety w powstałym zamieszaniu najlepiej odnalazł się Mikołaj Kloszowski, który rozpaczliwym rzutem w ostatniej sekundzie zapewnił zwycięstwo zespołowi z Kruszwicy.

Niestety nie udało się zwyciężyć, jednak zespół pokazał charakter i wolę walki. Miejmy nadzieje, że podobnie będzie w kolejnych kolejkach.